Kontakt

Domluvte si osobní schůzku, kde vám zodpovíme případné dotazy a dozvíte se více podrobností o možnostech a ceně námi nabízených programů.

 


 

Simona Vormová

Vedoucí kanceláře

 

Telefon: +420 241 432 113, +420 720 657 115

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Advance Healthcare Management Institute, s.r.o.

Na Zlatnici 7, 147 00 Praha 4

IČ: 28986024, DIČ: CZ28986024

Bankovní spojení: Raiffeisenbank, č.ú.: 4780992001/5500.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

 

MHD

 

Tram č. 2, 3, 17. Vystupte ve stanici Podolská vodárna, vraťte se kousek zpět na světelnou křižovatku a přejděte ji směrem od nábřeží nahoru ulicí Podolská. Přejděte menší křižovatku a jděte stále nahoru směrem k Pražskému povstání. Ulice se stáčí doprava a doleva (vystřídají se názvy Sinkulova a Na Dolinách). Před prudším stoupáním (asi 7 minut od výstupu z tramvaje) odbočte u růžové vily vpravo. Asi po 2 minutách minete po levé straně dům s věžičkou a vyobrazením koně, zde se silnice dělí do dvou větších ulic. Pokračujte tou mírně vlevo nahoru. Sídlo Institutu se nachází vpravo hned v první vile s balkony, s číslem 7.

Metro C, stanice Pražského povstání. Vystupte z metra východem za eskalátory vpravo a jděte ulicemi Lomnického a Na Dolinách dolů směrem k nábřeží. Můžete si počkat na autobus, který má v ulici Na Dolinách zastávku Klikovka, a svézt se jednu stanici do zastávky Doliny, nebo sejít pěšky až na křižovatku, za kterou se cca po 50 metrech začne ulice stáčet doprava. Vy se dejte ještě předtím na této křižovatce u růžové vily doleva do kopečka. Asi po 2 minutách minete po levé straně dům s věžičkou a vyobrazením koně, zde se silnice dělí do dvou větších ulic. Pokračujte tou mírně vlevo nahoru. Sídlo Institutu se nachází vpravo hned v první vile s balkony, s číslem 7.

 

AUTEM

Od Pražského povstání na světelné křižovatce (po pravé straně minete ČSOB) směrem dolů k nábřeží ulicí Lomnického, Na Dolinách. Na první větší křižovatce, předtím, než se začne silnice stáčet dále doprava, odbočte vlevo nahoru u růžové vily. Minete po levé straně dům s věžičkou a vyobrazením koně, zde se silnice dělí do dvou větších ulic. Pokračujte tou mírně vlevo nahoru. Sídlo Institutu se nachází vpravo hned v první vile s balkony, s číslem 7.

Od nábřeží směrem z centra za Vyšehradským tunelem na světelné křižovatce jeďte vlevo nahoru ulicí Podolská (směrem k Pražskému povstání). Ulice se dále stáčí doprava a doleva (vystřídají se názvy Sinkulova a Na Dolinách). Asi po 2 minutách jízdy od odbočení ze světelné křižovatky před prudším stoupáním odbočte u růžové vily vpravo do ulice Na Zlatnici. Po levé straně minete dům s věžičkou a vyobrazením koně, kde se dále silnice dělí do dvou větších ulic. Pokračujte tou mírně vlevo nahoru. Sídlo Institutu se nachází vpravo hned v první vile s balkony, s číslem 7.

Od nábřeží směrem z Braníku. U Podolské vodárny (krásná bílá velká stavba) jeďte na světelné křižovatce vpravo nahoru ulicí Podolská (směrem k Pražskému povstání). Ulice se dále stáčí doprava a doleva (vystřídají se názvy Sinkulova a Na Dolinách). Asi po 2 minutách jízdy od odbočení ze světelné křižovatky před prudším stoupáním odbočte u růžové vily vpravo do ulice Na Zlatnici. Po levé straně minete dům s věžičkou a vyobrazením koně, kde se dále silnice dělí do dvou větších ulic. Pokračujte tou mírně vlevo nahoru. Sídlo Institutu se nachází vpravo hned v první vile s balkony, s číslem 7.


Parkovat lze většinou bez problémů u domu nebo v přilehlých ulicích.